sv. Zdislavy v Prostřední Bečvě

Nedělní ohlášky

NEDĚLE 28. ŘÍJNA
30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ
- se změnou času dochází i ke změně času večerních mší svatých! Ty budou začínat v 17 hodin!

- ve čtvrtek (1.11.), na slavnost Všech svatých, bude slavná mše svatá v 17 hodin. Po mši půjdeme průvodem na hřbitov, kde proběhne pobožnost u hlavního. Je to doporučený zasvěcený svátek, věřícím se doporučuje účastnit se tento den mše svaté. Přijďte v hojném počtu, modlit se za své zemřelé příbuzné, přátele a dobrodince.

- v pátek (2.11.), v den památky všech věrných zemřelých, bude mše svatá v našem kostele mimořádně už v 16 hodin! Na Prostřední Bečvě bude mše svatá v 17:30.

- hodová sbírka z minulé neděle pro potřeby farnosti a na kostel činila 14 175,-Kč. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať.

- v měsíci listopadu vykonáme dvě sbírky: příští neděli 4. listopadu se v celé arcidiecézi koná sbírka na Charitu. V neděli 18. listopadu vykonáme pravidelnou sbírku pro potřeby farnosti.

- se změnou času dojde také ke změně začátku náboženství pro vyšší ročníky v pondělí! Náboženství bude začínat každé pondělí v 15:45! Z důvodů podzimních prázdnin platí tato změna od příštího pondělí 5. listopadu.

- farní informačník ,,Antonínek“ na měsíc listopad bude k rozebrání od čtvrtku 1. 11.!

- na měsíc listopad je několik volných úmyslů na mše svaté v týdnu. Informovat a případně zapsat si úmysl můžete u pana kostelníka.

- dnes (28.10.) odpoledne od 16 hodin proběhne v rožnovském kostele představení: ,,Za nebeskou branou - od Hromnic do svatého Jana“.
odkaz na záznam mše svaté
z našeho kostela s TV Noe:

Z FARNOSTI:

Z DĚKANÁTU: