Nedělní ohlášky

Neděle 11. února
6. neděle v mezidobí
- středa tohoto týdne (14.2.) je popeleční. Tímto dnem začíná 40tidenní doba postní. Mše svatá v tento den bude mimořádně v 16:00 hodin a bude při ní udělován popelec. Pro ty, kteří z vážných důvodů nemohou na mši na popeleční středu bude popelec udělován i příští neděli (18.2.) na začátku mše svaté. Přede mší svatou od 15:15 proběhne pobožnost křížové cesty.

- popeleční středa je den přísného postu. Znamená to zdrženlivost od masa a újmu v jídle. Zdrženlivost od masa je závazná  od 14 let, újma v jídle pak od 18 do 60 let.

- ve čtvrtek (15.2.), v pátek (16.2.) a v sobotu (17.2.) mše svaté nebudou! Otec Pter odjíždí dávat duchovní cvičení.

- příští neděli (18.2.) vykonáme pravidelnou sbírku pro potřeby farnosti a na kostel.

- na stolečcích u zpovědnice a na kůru si rozeberte pokladničky na postní almužnu. V době půstu si máme každý něco odříct (alkohol, cigarety, sladkosti, televizi, počítač, aj…) a tyto prostředky věnovat ve prospěch potřebných. Pokladničky se zpět do kostela vracejí na květnou neděli.

- prosím farní společenství, aby se zapsaly na vedení nedělních křížových cest (živý růženec, modlitby matek, ministranti, misijní klubko, atd.) Zapisovat se můžete u pana kostelníka.

- příští neděli (18.2.) od 15:00 hodin proběhne v rožnovském kostele divadelní hra ,,Pilátova žena“.

odkaz na záznam mše svaté
z našeho kostela s TV Noe:

Z FARNOSTI:

Z DĚKANÁTU: