Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5698"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Chci moc poděkovat Otci Petrovi a farníkům za krásnou oslavu 110.výročí posvěcení kostela sv.Františka Paduánského na Dolní Bečvě. Výborná organizace samotné slavnosti mše svaté a následné Agapé na farní zahradě určitě zůstane delší dobu v podvědomí všech zúčastněných farníků i hostů, kteří byli v mých očích hodně spokojeni. Ti, kteří se nezúčastnili, jako například zástupci vedení obce, mohou jen litovat.
Ještě jednou velké Pán Bůh zaplať..... Dan Mrva
Návrhnout kandidáty do farní rady mohou farníci Během prvních dvou listopadových týdnů. Samotná volba proběhne začátkem prosince.
Zdravím. Berte prosím následující připomínku, jen jako upozornění farnice, která si všimla, že farní rada byla zvolena v roce 2011 a pokud se nepletu její mandát je 3 roky.
Dobrý den. Mše z našeho kostela s TV Noe už je v archivu. Najdete ji pod následujícím odkazem: http://www.tvnoe.cz/video/8366
Dobrý den, moc se mi líbila mše za vašeho kostela, ale neviděla jsem to celé (byla jsem taky u nás na mši a přišla jsem v půl 11), nemáte to náhodou nahrané ???? na tv noe to není v archivu
Dobrý den,

po svátcích bude záznam mše k dispozici na DVD přímo z TV Noe.
Dobrý den, momentálně zpíváme nepravidelně, nacvičujeme nové písně. Předpokládáme, že nejpozději v březnu začneme zpívat opět každou druhou neděli. Koncert se bude konat na seslání Ducha svatého, tj. 24.5., potom bude adventní koncert 13.12. a 27.12. bude Vánoční koleda. Seznam všech akcí najdete na webu farnosti v sekci PLÁNOVANÉ AKCE. Jsme rádi, že se koleda líbila smiley.
Dobrý den. Zajímalo by mě, jak často zpívá schola zpívá schola při mši a zda bude mít opět nějaký koncert? Byli jsme na koncertě na Štěpána a moc se nám to líbilo. A scénky, které doplňovaly program byly super. Děkuji za odpověď.
17.10.2017 08:56:53
vavrinl