Skupina matek a babiček, které se v naší farnosti scházejí k modlitbě, nemá dlouhodobou tradici. Nicméně našla si své místo. Maminky a babičky se scházejí jednou týdně na faře v pondělí v 8:00 hodin..

Při modlitbách většinou sedí nebo klečí kolem stolu, na který položí kříž, Písmo svaté, svíčku a košík, do kterého na závěr setkání vkládají papírová kolečka se jmény jejich dětí a těch, které chtějí odevzdat do Ježíšových rukou.

Prosí na začátku Ducha svatého, aby vedl jejich setkání, prosí za ochranu, odprošují a odpouští, modlí se za jednotu srdce a mysli všech ve skupince, chválí Pána písní a modlitbou, čtou Písmo svaté, při kterém sdílejí s ostatními matkami se svými problémy.

Snaží se porozumět tomu, co chce Pán každé z nich osobně říct. Vzájemně si neradí, ale všechny problémy vkládají do modlitby.

Modlí se, aby Pán poslal do jejich skupinek všechny maminky, které tam On chce mít a které to potřebují.

modleme.jpg
modlitba.jpg